HAKKIMIZDA

Hakkımızda

 SET Filtre  2010 yılında havalandırma ve iklimlendirme cihazlarında kullanılmakta olan filtreleri imalatı ve satışını gerçekleştirmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır.

Temel havalandırma cihazlarında kullanılan ön filtrelerden temiz oda iklimlendirme sistemlerinde kullanılan mutlak  filtrelere kadar tüm filtre gruplarını yurtdışından ithal ettiği yüksek kaliteli filtre hammaddelerini kullanarak, yüksek teknolojiye sahip makinalarda ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun olarak kendi bünyesinde üretmektedir.

Kaba filtre sınıfında Kaset ve Torba filtrelerin, hassas filtre grubunda Rijit Panel ve V Kompakt filtrelerin, mutlak filtre gruplarında EPA, HEPA ve ULPA filtrelerin yanı sıra koku filtrasyonu çözümlerinin en kaliteli hammaddeleri kullanılarak alanında uzman 50’nin üzerinde personeli ve modern ekipmanları ile uluslararası standartlarda üretilmesi sağlanmaktadır. 

SET Filtre Tanım Filmi

Kalite Politikası

  • Havalandırma filtreleri imalatında ileri teknoloji kullanarak, uluslararası standartlara göre test edilmiş yüksek performanslı ürünler üretmek.
  • Yüksek performanslı ürünleri fiyat ve maliyet avantajı sağlayarak piyasadaki yerimizin sürekliliği sağlamak, sektörel bilinilirlik oranımızı sürekli üst seviyelerde tutmak.
  • Müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Yurtiçi ve Yurtdışı Pazar payımızı sürekli arttırmak ve sektörel bazda tercih edilen bir firma olmak.
  • Faaliyetler Kapsamında Yasal Şartlara bağlı kalmak, Kalite Yönetim Sistemi’nin uygunluğunu gözden geçirmek, risk ve fırsatlarımızı tahlil ederek sürekli iyileştirme sağlamak ve uygulanabilir şartlara uymak.

Kalite hedeflerimiz müşteri istekleri ile şekillenir, Şirketimizde “Kalite Yönetim Sistemi” kusurlu üretimin ayıklanması değil, kusursuz ürün ve hizmet üretimine ulaşma çabasıdır.

Şirketimiz için kalite, ulaşılan ve korunan bir düzey değil, koşullara göre yenilenen ve sürekli geliştirilen bir hedeftir.

Çalışanların memnuniyeti, eğitimli olmaları ve kalite hedeflerine sağlayacakları katkıları başarımızı artıracaktır.

Misyon ve Vizyon

Tüm SET FİLTRE lilerin katılımı ile sürekli gelişmeyi ve başarıyı amaçlayan bir takım ruhuyla çalışarak, filtre konusunda dünya standartlarında ürün ve hizmetler sunmak ve SetFil ismini filtre ile özdeşleştirmektir.

Üretim anlayışımızda ve hizmetlerimizde sürekli iyileştirme ve kaliteyi ön plana çıkartarak müşterilerimiz tarafından tercih ve takdir edilen kuruluş olmaktır.

ISO Kalite Belgesi